Witch Club Fans
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Witch Club Fans

Welcome!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Ce parere aveti de noul banner?

In jos 
5 participan?i

Ce parere aveti de noul banner?
frumos
Ce parere aveti de noul banner? Vote_lcap72%Ce parere aveti de noul banner? Vote_rcap
 72% [ 13 ]
prea mare
Ce parere aveti de noul banner? Vote_lcap17%Ce parere aveti de noul banner? Vote_rcap
 17% [ 3 ]
urat
Ce parere aveti de noul banner? Vote_lcap11%Ce parere aveti de noul banner? Vote_rcap
 11% [ 2 ]
Total voturi : 18
 

AutorMesaj
admin
regina gardienelor
regina gardienelor
admin


Numarul mesajelor : 249
Varsta : 27
Localizare : bucuresti
Puncte vrajitoresti :
Ce parere aveti de noul banner? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ce parere aveti de noul banner? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/01/2008

Foaie de personaj
Batalia Witch!:
Ce parere aveti de noul banner? Left_bar_bleue100/100Ce parere aveti de noul banner? Empty_bar_bleue  (100/100)

Ce parere aveti de noul banner? Empty
MesajSubiect: Ce parere aveti de noul banner?   Ce parere aveti de noul banner? Icon_minitimeVin Aug 15, 2008 12:01 pm

Pe forum am pus un nou banner. Dati-va parerea!


Ultima editare efectuata de catre admin in Sam Aug 16, 2008 1:52 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
https://witchclubfans.forumgratuit.ro
admin
regina gardienelor
regina gardienelor
admin


Numarul mesajelor : 249
Varsta : 27
Localizare : bucuresti
Puncte vrajitoresti :
Ce parere aveti de noul banner? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ce parere aveti de noul banner? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/01/2008

Foaie de personaj
Batalia Witch!:
Ce parere aveti de noul banner? Left_bar_bleue100/100Ce parere aveti de noul banner? Empty_bar_bleue  (100/100)

Ce parere aveti de noul banner? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti de noul banner?   Ce parere aveti de noul banner? Icon_minitimeSam Aug 16, 2008 1:52 pm

Deoarece am observat ca doi membrii au votat la optiunea prea mare iar un membru la urat, am facut bannerul mai mic.

Multumesc anticipat,
administratorul.
Sus In jos
https://witchclubfans.forumgratuit.ro
Izza:x
gardian
gardian
Izza:x


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 26
Localizare : The Bucharest:X
Puncte vrajitoresti :
Ce parere aveti de noul banner? Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Ce parere aveti de noul banner? Right_bar_bleue

Tara: : Ce parere aveti de noul banner? Chad
Data de inscriere : 09/07/2008

Ce parere aveti de noul banner? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti de noul banner?   Ce parere aveti de noul banner? Icon_minitimeSam Aug 16, 2008 3:21 pm

nu stiu de ce au scris 2 menbrii ca era prea mare bannanerul .era perfect si nici urat nu era dar si asa este extraordinar Smile
Sus In jos
Lucy
invatacel
invatacel
Lucy


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 31
Puncte vrajitoresti :
Ce parere aveti de noul banner? Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Ce parere aveti de noul banner? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/08/2008

Ce parere aveti de noul banner? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti de noul banner?   Ce parere aveti de noul banner? Icon_minitimeDum Aug 17, 2008 12:06 pm

Da bannerul acum e bun...nu stiu daca ati observat dar forumul merge mai greu su nu stiu de ce iar mie nu imi place sa stau o gramada de timp aiurea pana se incarca + bannerul giganti era prea de tot,asa e putin mai bine,oricum cred ca daca tema ar fi schimbata forumul ar merge mai usor,in fine ,ma bucur ca ai micsorat bannerul ^_^
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net/
Izza:x
gardian
gardian
Izza:x


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 26
Localizare : The Bucharest:X
Puncte vrajitoresti :
Ce parere aveti de noul banner? Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Ce parere aveti de noul banner? Right_bar_bleue

Tara: : Ce parere aveti de noul banner? Chad
Data de inscriere : 09/07/2008

Ce parere aveti de noul banner? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti de noul banner?   Ce parere aveti de noul banner? Icon_minitimeLun Aug 18, 2008 8:40 pm

si eu zic la fel lucy merge foarte greu calculatorul de la un timp.si pe mine ma enerveaza sa astept atataa
Sus In jos
Izza:x
gardian
gardian
Izza:x


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 26
Localizare : The Bucharest:X
Puncte vrajitoresti :
Ce parere aveti de noul banner? Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Ce parere aveti de noul banner? Right_bar_bleue

Tara: : Ce parere aveti de noul banner? Chad
Data de inscriere : 09/07/2008

Ce parere aveti de noul banner? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti de noul banner?   Ce parere aveti de noul banner? Icon_minitimeLun Aug 18, 2008 8:40 pm

dar nu stiam ca este de la bannaner
Sus In jos
admin
regina gardienelor
regina gardienelor
admin


Numarul mesajelor : 249
Varsta : 27
Localizare : bucuresti
Puncte vrajitoresti :
Ce parere aveti de noul banner? Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Ce parere aveti de noul banner? Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/01/2008

Foaie de personaj
Batalia Witch!:
Ce parere aveti de noul banner? Left_bar_bleue100/100Ce parere aveti de noul banner? Empty_bar_bleue  (100/100)

Ce parere aveti de noul banner? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti de noul banner?   Ce parere aveti de noul banner? Icon_minitimeMier Aug 20, 2008 2:31 pm

tatoi andreea isabella te rog nu mai face dublu-post, ai inca o penalizare, acum ai mustrare! Daca mai continui asa te voi da afara de pe functia de moderator!
Sus In jos
https://witchclubfans.forumgratuit.ro
Izza:x
gardian
gardian
Izza:x


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 26
Localizare : The Bucharest:X
Puncte vrajitoresti :
Ce parere aveti de noul banner? Left_bar_bleue85 / 10085 / 100Ce parere aveti de noul banner? Right_bar_bleue

Tara: : Ce parere aveti de noul banner? Chad
Data de inscriere : 09/07/2008

Ce parere aveti de noul banner? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti de noul banner?   Ce parere aveti de noul banner? Icon_minitimeJoi Aug 21, 2008 9:56 am

imi pare rau admin am gresit nu o sa mai fac acest lucruu.imi cer scuze Sad very sad
Sus In jos
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Ce parere aveti de noul banner? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti de noul banner?   Ce parere aveti de noul banner? Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 10:22 am

Ce parere aveti de noul banner? 804365 super dragalas
Sus In jos
ginny66
Moderator
Moderator
ginny66


Numarul mesajelor : 140
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti
Puncte vrajitoresti :
Ce parere aveti de noul banner? Left_bar_bleue65 / 10065 / 100Ce parere aveti de noul banner? Right_bar_bleue

Tara: : Ce parere aveti de noul banner? Chad
Data de inscriere : 07/07/2008

Ce parere aveti de noul banner? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti de noul banner?   Ce parere aveti de noul banner? Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 3:38 pm

mi se pare prea patrat bannerul
Sus In jos
http://z15.invisionfree.com/los__reyes
Vizitato
Vizitator
Anonymous



Ce parere aveti de noul banner? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti de noul banner?   Ce parere aveti de noul banner? Icon_minitimeVin Sept 05, 2008 9:30 pm

da ar trebui sa fie dreptunghiular dar mie si as mi se pare frumos..cu totul ca daca ar fii fost dreptunghiular ar fii fost...
Sus In jos
BuBu188
Designer
Designer
BuBu188


Numarul mesajelor : 61
Puncte vrajitoresti :
Ce parere aveti de noul banner? Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Ce parere aveti de noul banner? Right_bar_bleue

Tara: : Ce parere aveti de noul banner? Chad
Data de inscriere : 09/01/2009

Foaie de personaj
Batalia Witch!:
Ce parere aveti de noul banner? Left_bar_bleue100/100Ce parere aveti de noul banner? Empty_bar_bleue  (100/100)

Ce parere aveti de noul banner? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti de noul banner?   Ce parere aveti de noul banner? Icon_minitimeVin Ian 09, 2009 8:23 pm

mie mi se pare foarte frumos bannerul imi place santa
Sus In jos
Continut sponsorizat





Ce parere aveti de noul banner? Empty
MesajSubiect: Re: Ce parere aveti de noul banner?   Ce parere aveti de noul banner? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce parere aveti de noul banner?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Ce Parere Aveti Despre Banner
» Parere - Cel mai bun membru
» Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT]

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Witch Club Fans :: cos de gunoi-
Mergi direct la: