Witch Club Fans
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Witch Club Fans

Welcome!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT]

In jos 
2 participan?i
AutorMesaj
Lucy
invatacel
invatacel
Lucy


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 31
Puncte vrajitoresti :
Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/08/2008

Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT]   Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Icon_minitimeMar Aug 12, 2008 4:12 am

Forumul este destul de dragut insa bannerul este gigantic @_@ ar trebui micsorat ca ar arata mai bine....pentru moment cam atat am de spus si inca ceva....nu am vazut topic cu sugestii....poate o sa il deschida careva ^_^
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net/
admin
regina gardienelor
regina gardienelor
admin


Numarul mesajelor : 249
Varsta : 27
Localizare : bucuresti
Puncte vrajitoresti :
Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/01/2008

Foaie de personaj
Batalia Witch!:
Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Left_bar_bleue100/100Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Empty_bar_bleue  (100/100)

Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT]   Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Icon_minitimeMar Aug 12, 2008 10:19 am

Pai, acest lucru ar trebui sa spui intr-un nou topic in care sa scrii o sugestie, dar pentru ca esti un nou membru o sa til mut eu. multumesc. Smile


Raspunsul --> pai, o sa incerc sa fac un banner mai mic, dar daca ai si tu idei pentru banner il poti pune in forumul design la subiectul bannere.
Membrii isi pot da parerea.
Multumim pentru sugestie.
Sus In jos
https://witchclubfans.forumgratuit.ro
Lucy
invatacel
invatacel
Lucy


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 31
Puncte vrajitoresti :
Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/08/2008

Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT]   Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Icon_minitimeMar Aug 12, 2008 1:49 pm

Pai stiu ca puteam deschide si eu topicul insa nu toti admini accepta si nu am vrut sa ma bag si pe urma sa zica careva ca nu trebuia ^_^""" iar cat despre banner as putea face eu unul insa.....cand pun codul de la poza nu ma lasa,il iau de pe tinypic si du copy acolo iar aici nu ma lasa sa dau paste,sti tu mesajul ala :D

EDIT: cred ca cel mai bine ar fi sa scoti interzicerea de copy/paste ca daca apare ala nu putem pune nici poze pe forum,semnatura nu putem Sad
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net/
admin
regina gardienelor
regina gardienelor
admin


Numarul mesajelor : 249
Varsta : 27
Localizare : bucuresti
Puncte vrajitoresti :
Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/01/2008

Foaie de personaj
Batalia Witch!:
Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Left_bar_bleue100/100Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Empty_bar_bleue  (100/100)

Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT]   Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Icon_minitimeMar Aug 12, 2008 2:20 pm

Da, ai dreptate, o sa se scoata interzicerea, nu am observat. Multumesc pentru avertizare.

EDIT: Am scos codul, acum poti pune bannerul.
Sus In jos
https://witchclubfans.forumgratuit.ro
Lucy
invatacel
invatacel
Lucy


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 31
Puncte vrajitoresti :
Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Left_bar_bleue25 / 10025 / 100Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/08/2008

Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT]   Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Icon_minitimeVin Aug 15, 2008 4:38 pm

Ei bine vad ca ai schimbat bannerul...e dragut doar ca la "Ce parere aveti de noul banner?" deschis de tine,doar administratorii au voie sa posteze acolo,ar trebui sa pui si permisiunea membriilor daca vrei sa postam.....in legatura cu bannerul....am votat ca e prea mare....nu isi are sensul sa fie asa gigantic si plus ca bannerul e doar cu wiil iar forumul este pentru toata echipa WITCH.....deci ca sugestie,daca nu pui un banner cu echipa witch macar micsoreaza poza ca e gigantica @_@
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net/
admin
regina gardienelor
regina gardienelor
admin


Numarul mesajelor : 249
Varsta : 27
Localizare : bucuresti
Puncte vrajitoresti :
Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Left_bar_bleue100 / 100100 / 100Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/01/2008

Foaie de personaj
Batalia Witch!:
Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Left_bar_bleue100/100Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Empty_bar_bleue  (100/100)

Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT]   Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Icon_minitimeVin Aug 15, 2008 6:06 pm

Acum poti posta la news.

***Din moment ce acest topic pare rezolvat il voi inchide si il voi marca rezolvat.
Sus In jos
https://witchclubfans.forumgratuit.ro
Continut sponsorizat





Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Empty
MesajSubiect: Re: Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT]   Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT] Icon_minitime

Sus In jos
 
Sugestie - banner mai mic [REZOLVAT]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Sugestie
» Intrebare - Problema membrilor[REZOLVAT]
» Intrebare ,Cosul de gunoi [REZOLVAT]
» Ce parere aveti de noul banner?
» Ce Parere Aveti Despre Banner

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Witch Club Fans :: Pareri, sugestii, intrebari-
Mergi direct la: