Witch Club Fans
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Witch Club Fans

Welcome!
 
AcasaPortalGalerieUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 lucrurile rele la scoala

In jos 
+3
Lucy
admin
Izza:x
7 participan?i
AutorMesaj
Izza:x
gardian
gardian
Izza:x


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 26
Localizare : The Bucharest:X
Puncte vrajitoresti :
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue85 / 10085 / 100lucrurile rele la scoala Right_bar_bleue

Tara: : lucrurile rele la scoala Chad
Data de inscriere : 09/07/2008

lucrurile rele la scoala Empty
MesajSubiect: lucrurile rele la scoala   lucrurile rele la scoala Icon_minitimeSam Iul 12, 2008 3:17 pm

nu e frumos la scoala din mai multe situatii:trebuie sa inveti foarte mult study si sa dai multe teste.
Sus In jos
admin
regina gardienelor
regina gardienelor
admin


Numarul mesajelor : 249
Varsta : 27
Localizare : bucuresti
Puncte vrajitoresti :
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue100 / 100100 / 100lucrurile rele la scoala Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/01/2008

Foaie de personaj
Batalia Witch!:
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue100/100lucrurile rele la scoala Empty_bar_bleue  (100/100)

lucrurile rele la scoala Empty
MesajSubiect: Re: lucrurile rele la scoala   lucrurile rele la scoala Icon_minitimeSam Iul 12, 2008 11:50 pm

Mie una imi plac foarte mult testele. Doar pentru ca sunt adminul forumului asta nu inseamna ca nu sunt la scoala Razz Razz Razz. Dar cateodata, doamnele invatatoare se enerveaza pe nimic.
Sus In jos
https://witchclubfans.forumgratuit.ro
Izza:x
gardian
gardian
Izza:x


Numarul mesajelor : 163
Varsta : 26
Localizare : The Bucharest:X
Puncte vrajitoresti :
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue85 / 10085 / 100lucrurile rele la scoala Right_bar_bleue

Tara: : lucrurile rele la scoala Chad
Data de inscriere : 09/07/2008

lucrurile rele la scoala Empty
MesajSubiect: Re: lucrurile rele la scoala   lucrurile rele la scoala Icon_minitimeDum Iul 13, 2008 10:20 am

ai dreptate Neutral
Sus In jos
Lucy
invatacel
invatacel
Lucy


Numarul mesajelor : 46
Varsta : 31
Puncte vrajitoresti :
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue25 / 10025 / 100lucrurile rele la scoala Right_bar_bleue

Data de inscriere : 12/08/2008

lucrurile rele la scoala Empty
MesajSubiect: Re: lucrurile rele la scoala   lucrurile rele la scoala Icon_minitimeMar Aug 12, 2008 2:17 pm

Nu imi place matematica Mad si alte ore....uni profesori care sunt batuti in cui Mad si testele,ascultarule etc
Sus In jos
http://lov-anime4ever.go-forum.net/
Monica-Chan
elev la sheffield
elev la sheffield
Monica-Chan


Numarul mesajelor : 92
Varsta : 29
Localizare : oriunde ratacita...nu ma poti gasi
Puncte vrajitoresti :
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue0 / 1000 / 100lucrurile rele la scoala Right_bar_bleue

Tara: : lucrurile rele la scoala Chad
Data de inscriere : 17/11/2008

Foaie de personaj
Batalia Witch!:
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue100/100lucrurile rele la scoala Empty_bar_bleue  (100/100)

lucrurile rele la scoala Empty
MesajSubiect: Re: lucrurile rele la scoala   lucrurile rele la scoala Icon_minitimeMier Dec 31, 2008 11:54 pm

mie zau nu-mi place fizica tot felul de ecuatii nu mai suport very sad si ora de chimie e asa de plictisitoare lucrurile rele la scoala 977797
Sus In jos
http://winx.forumgratuit.ro
admin
regina gardienelor
regina gardienelor
admin


Numarul mesajelor : 249
Varsta : 27
Localizare : bucuresti
Puncte vrajitoresti :
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue100 / 100100 / 100lucrurile rele la scoala Right_bar_bleue

Data de inscriere : 04/01/2008

Foaie de personaj
Batalia Witch!:
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue100/100lucrurile rele la scoala Empty_bar_bleue  (100/100)

lucrurile rele la scoala Empty
MesajSubiect: Re: lucrurile rele la scoala   lucrurile rele la scoala Icon_minitimeVin Ian 09, 2009 9:33 pm

urasc engeza si biologia....avem niste profesoare atat de rele...
Sus In jos
https://witchclubfans.forumgratuit.ro
BuBu188
Designer
Designer
BuBu188


Numarul mesajelor : 61
Puncte vrajitoresti :
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue0 / 1000 / 100lucrurile rele la scoala Right_bar_bleue

Tara: : lucrurile rele la scoala Chad
Data de inscriere : 09/01/2009

Foaie de personaj
Batalia Witch!:
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue100/100lucrurile rele la scoala Empty_bar_bleue  (100/100)

lucrurile rele la scoala Empty
MesajSubiect: Re: lucrurile rele la scoala   lucrurile rele la scoala Icon_minitimeVin Ian 09, 2009 10:44 pm

eu urasc fizica si biologia
nu le suport
Sus In jos
Monica-Chan
elev la sheffield
elev la sheffield
Monica-Chan


Numarul mesajelor : 92
Varsta : 29
Localizare : oriunde ratacita...nu ma poti gasi
Puncte vrajitoresti :
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue0 / 1000 / 100lucrurile rele la scoala Right_bar_bleue

Tara: : lucrurile rele la scoala Chad
Data de inscriere : 17/11/2008

Foaie de personaj
Batalia Witch!:
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue100/100lucrurile rele la scoala Empty_bar_bleue  (100/100)

lucrurile rele la scoala Empty
MesajSubiect: Re: lucrurile rele la scoala   lucrurile rele la scoala Icon_minitimeMar Ian 13, 2009 8:21 pm

offf profesoara de biologie este asa de rea cu noi very sad
Sus In jos
http://winx.forumgratuit.ro
BuBu188
Designer
Designer
BuBu188


Numarul mesajelor : 61
Puncte vrajitoresti :
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue0 / 1000 / 100lucrurile rele la scoala Right_bar_bleue

Tara: : lucrurile rele la scoala Chad
Data de inscriere : 09/01/2009

Foaie de personaj
Batalia Witch!:
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue100/100lucrurile rele la scoala Empty_bar_bleue  (100/100)

lucrurile rele la scoala Empty
MesajSubiect: Re: lucrurile rele la scoala   lucrurile rele la scoala Icon_minitimeVin Ian 16, 2009 12:43 pm

Monica-Chan a scris:
offf profesoara de biologie este asa de rea cu noi very sad

la mine ma asculta si eu zic toata lectia si imi da 8 acum mia stricat toata media pentru ca mia dat 6 si eu trebuia sa iau 9 imi zicea sa nu vorbesc neintrebata si a doua zi o fata vorbea la lectie neintrebata si ei nu ia zis nimic si nici nu zisese toata lectia zisese 2-3 propozitii si ia dat 10 asta e profa?
Suspect
Sus In jos
doina_flora
invatacel
invatacel
doina_flora


Numarul mesajelor : 27
Varsta : 28
Localizare : Moldova
Puncte vrajitoresti :
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue0 / 1000 / 100lucrurile rele la scoala Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/01/2009

Foaie de personaj
Batalia Witch!:
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue100/100lucrurile rele la scoala Empty_bar_bleue  (100/100)

lucrurile rele la scoala Empty
MesajSubiect: Re: lucrurile rele la scoala   lucrurile rele la scoala Icon_minitimeDum Feb 15, 2009 4:36 pm

fizica era mai grea insa acum matematica e mai grea
Sus In jos
Monica-Chan
elev la sheffield
elev la sheffield
Monica-Chan


Numarul mesajelor : 92
Varsta : 29
Localizare : oriunde ratacita...nu ma poti gasi
Puncte vrajitoresti :
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue0 / 1000 / 100lucrurile rele la scoala Right_bar_bleue

Tara: : lucrurile rele la scoala Chad
Data de inscriere : 17/11/2008

Foaie de personaj
Batalia Witch!:
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue100/100lucrurile rele la scoala Empty_bar_bleue  (100/100)

lucrurile rele la scoala Empty
MesajSubiect: Re: lucrurile rele la scoala   lucrurile rele la scoala Icon_minitimeDum Feb 15, 2009 6:07 pm

pot sa zic ca matematica nu mi se pare grea,mie nu-mi plac orele de chimie,sunt plictisitoare odata aproape am adormit in sala
Sus In jos
http://winx.forumgratuit.ro
doina_flora
invatacel
invatacel
doina_flora


Numarul mesajelor : 27
Varsta : 28
Localizare : Moldova
Puncte vrajitoresti :
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue0 / 1000 / 100lucrurile rele la scoala Right_bar_bleue

Data de inscriere : 03/01/2009

Foaie de personaj
Batalia Witch!:
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue100/100lucrurile rele la scoala Empty_bar_bleue  (100/100)

lucrurile rele la scoala Empty
MesajSubiect: Re: lucrurile rele la scoala   lucrurile rele la scoala Icon_minitimeMier Mar 04, 2009 4:25 pm

eu cred ca Fizica
Sus In jos
ruxyrux
invatacel
invatacel
ruxyrux


Numarul mesajelor : 29
Varsta : 27
Puncte vrajitoresti :
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue0 / 1000 / 100lucrurile rele la scoala Right_bar_bleue

Tara: : lucrurile rele la scoala Chad
Data de inscriere : 26/01/2010

Foaie de personaj
Batalia Witch!:
lucrurile rele la scoala Left_bar_bleue100/100lucrurile rele la scoala Empty_bar_bleue  (100/100)

lucrurile rele la scoala Empty
MesajSubiect: Re: lucrurile rele la scoala   lucrurile rele la scoala Icon_minitimeMar Ian 26, 2010 7:51 pm

pe mine la sc ma enerveaza profesorii care vin suparati la ore si incep sa tipe la noi
Sus In jos
Continut sponsorizat





lucrurile rele la scoala Empty
MesajSubiect: Re: lucrurile rele la scoala   lucrurile rele la scoala Icon_minitime

Sus In jos
 
lucrurile rele la scoala
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» lucrurile bune la scoala
» Fazele de la scoala

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Witch Club Fans :: discutii generale :: scoala-
Mergi direct la: